Nieuwe maatregelen overheid

Nieuwe maatregelen overheid

Beste sporter,

De nieuwe corona maatregelen van de overheid verplichten ons om vanaf zaterdag 6 november van ieder lid een coronatoegangsbewijs te controleren bij binnenkomst van de sportclub. Hoe we dit gaan invullen en wat dit betekent voor onze leden en het 24/7 concept zijn we nog aan het uitdenken. Het betekent in ieder geval dat we vanwege deze verplichte controle tijdelijk terugschakelen naar openingstijden tijdens personele bezetting.

Ook wij balen enorm van deze beperking en de consequenties voor onze leden. We doen ons uiterste best om zo snel mogelijk met oplossingen te komen om de openingstijden te verruimen en het 24/7 concept binnen de huidige maatregelen werkbaar te maken.

Houd de website, sociale media en de mail in de gaten voor meer informatie.

We vertrouwen op jullie begrip en ondersteuning. Het goede nieuws is dat de sportclub open blijft en we kunnen blijven sporten.

Kom dus vooral sporten, je gezondheid is je belangrijkste bezit.

[2021.11.04]

Deze website gebruikt cookies om ervoor te zorgen dat u de beste mogelijke ervaring krijgt op deze website.